نقاط تحریک جنسی مردان را بهتر بشناسیم

در 31 اردیبهشت 1399 ،

نقاط تحریک جنسی مردان به مناطقی از بدن آنها گفته می شود که دارای احساس بیشتری است و لمس این مناطق باعث احساس جنسی، ایجاد حس جنسی و افزایش لذت جنسی او شود.

با آگاهی از نقاط تحریک جنسی یک مرد می توانید باعث ایجاد یک رابطه ی دوطرفه جنسی بهتر برای شوهر خود شوید و زمان زیبایی را برای یکدیگر ایجاد کنید.

اکثرا زنان فکر میکنند تنها نقطه ی از مردان که باعث تحریک جنسی آنها می شود فقط اندام جنسی آنهاست. البته این را نباید فرآموش کنیم که اندام جنسی مردان دارای بالاترین سطح از حساسیت جنسی است اما یک مرد دارای نقاط حساس دیگری هم هست.

برای شناخت این نقاط حساس مطلب نقاط تحریک جنسی یک مرد را بهتر بشناسیم از مجله ی سایت خرید کاندوم و محصولات زناشوی مود ۶۹ در خدمت شما هستیم.

 

نقاط تحریک جنسی مردان

 

نقاط تحریک جنسی مردان :

نقطه F

نقطه F یا همان فرنولوم نقطه ای است که در سطح تحتانی سر آلت تناسلی یک مرد قرار دارد که میزان رشته های عصبی آن را با کلیتوریس زنان مقایسه میکنند.

نقطه F در مردان

راه های تحریک همسرتان

زمانی که با همسرتان رابطه ی جنسی دهانی دارید زبان خود را به آن نقطه تماس دهید و بکشید. هم زمان که آلت جنسی همسرتان را در کف دست خود دارید با کمک انگشتان خود دور آن حرکت دهید. همچنین انگشت شست خود را طوری قرار دهید که به ناحیه ی اطراف آن بتوانید ضربه بزنید. برای اینکه این حالت با آرامش و آرامی رخ دهد دست خود را بین نقطه ی F و پایه ی کمتر حساس تر آلت تناسلی مرد جلو و عقل ببرید.

پشت زانو

بدن انسان دارای نقاط بسیاری برای لذت بردن از یک رابطه ی جنسی است. یک نقطه ی تحریک کننده مردان که بسیاری از آن بی اطلاع هستند پشت زانو ها می باشد. علت اینکه این نقطه بسیار حساس است نازک بودن پوست بدن در این نقطه است.

مطالعات کارشناسان بیانگر این موضوع است که نواحی کم موی بدن انسان و در برخی از مواقع محل های که اصلا مو ندارد بسیار حساس تر هستند و میل جنسی برای ایجاد یک ارگاسم زیاد را فراهم میکند.

باری دیگر که خواهان ارتباط حنسی با شریک زندگی خودتان هستید به آرامی پشت زانوی همسرتان را لمس و با یک حرکت دایره ای با دستان خود پشت زانوی او را لمس کنید.

لب و دهن

لب و دهان برای مرد و زن از نقاط بسیار حساس حساب می شود. لب ها را در ابتدای ایجاد رابطه ی جنسی و هم آغوش شدن ببوسید. بسیاری اعتقاد دارند که بوسیدن در زنان بیشتر از مردان باعث ایجاد تحریک جنسی در ابتدای رابطه می شود.

پشت کمر

برای تحریک مرد خود می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

۱- قلقلک بسیار آرام

۲- ماساژ دادن شانه های همسر خود

۳- نوشتن عبارات عاشقانه با نوک انگشت خویش بر روی کمر وی

۴- نوازش کردن بازو ها و صورت قبل از رفتن به تخت خواب

این کارها باعث تحریک بیشتر شریک زندگیتان می شود و نشان از تعهد در عشق شما به همسرتان است.

بیضه ها

بیضه ها به علت داشتن رشته های عصبی جزو یکی از نقاط بسیار حساس بدن یک مرد است. البته محققان از نظر علمی هنوز مشخص نکرده اند چه نوع حرکتی باعث ایجاد افزایش میل جنسی می شود اما لمس بیضه ها به آرامی و با دست می تواند باعث تحریک همسرتان شود.

گردن

لیس زدن و یا لمس کردن گردن مردان به آن میزان که برای زنان باعث تحریک جنسی می شود تاثیر گذار نیست اما گردن مردان هم به عنوان یک نقطه ی حساس در بدن مطرح می شود. گردن مردان با نوازش های آرام و ایجاد لرزش بسیار حساس است. در مردان ایجاد تحریک جنسی توسط گردن به عنوان شروع یک رابطه جنسی ذکر می شود.

کف پا

جناب آقای مارک میشلز یک فعال حوزه ی مسایل جنسی مطرح می کند که مردان نسبت به زنان دارای عصب های بیشتر در پاهای خود هستند. یک نقطه حساس در حدفاصل حد سوم پایین تر از انگشت سوم پای مردان است دقیقا در محل قوس در مرکز پا. فشار دادن این نقطه باعث ایجاد جریان خود در بدن مرد شده و آن را برای یک رابطه ی جنسی آماده می کند.

برای انجام این کار یک حوله گرم آماده و روی پاهای خود قرار دهید و پاهای همسر خویس را روی آن گذاشته و انگشت های پا را به آرامی ماساژ دهید و سپس به نقطه ی گفته شده به آرامی ضربه بزنید و فشار دهید تا شریک زندگیتان علاوه بر به دست آوردن آرامش برای رابطه ی جنسی آماده شود.

نوک سینه های مرد

بعضی از مردها دارای نوک سینه ی بسیار حساسی بوده اما برخی علاقه ای به این قسمت ندارند. پس باید برای فهمیدن این موضوع که همسر شما جزو کدام دسته است باید با نوازش و بوسیدن و کمک گرفتن از نوک زبان خود و یا مالش سینه های زن به آن قسمت متوجه علاقه ی همسرتان شوید.

سایر نقاط حساس مرد عبارت است از:

۱- انگشت شست

۲- چین زیر باسن

۳- استخوان لگن (این استخوان در پایین ستون مهره‌های کمر، در زیر آخرین مهرهٔ کمری قرار گرفته و در پشت لگن، بین دو استخوان کوهانه (بی‌نام، هیپ) قرار دارد. در داخل استخوان خاجی ریشه‌های عصبی قرار دارند.)

۴- زیر بغل مرد

از این نقاط هم می توانید برای تحریک جنسی شریک جنسی خود استفاده کنید.


ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
2 thoughts on “نقاط تحریک جنسی مردان را بهتر بشناسیم”
 • آرمان

  جالب بود. خودم که مرد هستم نمیدونستم اینقدر جای تحریک کننده دارم.

  پاسخ
  • مدیر سایت

   سلام. با تشکر از نظر شما.

   پاسخ
کد تخفیف ۵%
پوچ
دفعه ديگه .
تقریبا!
کد تخفیف ۱۰%
آخ آخ آخ.
پوچ
امروز خوش شانس نبودی
تقریبا!
کد تخفیف ۲۰٪
پوچ
کد تخفیف ارسال رایگان
شما هم می توانید برنده شوید!

گردونه شانس مود ۶۹ رو بچرخون تا برنده بشی!

شرایط و قوانین:

 • هر ایمیل یکبار قابل استفاده است.
 • می توانید به دفعات نامحدود گردونه را بچرخانید.