زنان در رابطه جنسی چه کارهای نباید انجام دهند؟

در 1 خرداد 1399 ،

امروز با مطلب زنان در رابطه جنسی چه کارهای نباید انجام دهند با شما هستیم، زن و مرد در زندگی زناشویی هنگامی که می خواهند رابطه ی جنسی برقرار کنند با چالش های زیادی روبرو می شوند. که این امر سبب می شود تمام فکرها و خیال های که از گذشته در خصوص رابطه ی جنسی داشته اند دستخوش تغییر شود.

در حالت واقعی یک رابطه ی جنسی می تواند کثیف، خسته کننده، آشفته و حتی ناراحت کننده باشد. پس بهتر است بین تخیلات خود و زندگی واقعی فرق قائل شویم.

خانم ها در رابطه ی جنسی سعی میکنند بهترین باشند و لحظه های خوشی را برای همسر خود فراهم کنند اما بعضی مواقع دچار اشتباهاتی می شوند که موجب عدم رضایت جنسی و از بین رفتن آرامش می شود.

یک رابطه ی جنسی خوب و آرامش بخش به هر دو نفر بستگی دارد و باید قبل و حین و بعد و از رابطه به کارهای که می خواهید انجام دهید و یا انجام داده اید فکر کنید تا ببینید مشکل از کجاست و آن را برطرف کنید. در ادامه با مجله ی آموزشی سایت خرید فوری کاندوم مود ۶۹ در خدمت شما هستیم.

 

زنان در رابطه جنسی چه کارهای نباید انجام دهند؟

 

در آرایش کردن زیاده روی نکنید

اغلب مردها در یک رابطه ی جنسی مجذوب زنانی هستند که انرژي و هیجان و شور بالای دارند تا زنانی که صرفا نگران آرایش و فرم باسن و پهلو و کمر خود هستند. مردها جذب زنانی می شوند که در رابطه ی جنسی طبیعی بوده و صرفا به پاکیزگی و مرتب بودن خود توجه می کنند. قطعا آرایش دلنواز بسیار تاثیر گذار است اما بیش از حد آرایش نکنید و سعی کنید خودتان باشید.

تظاهر به لذت و ارگاسم و ارضای جنسی

زنان گاهی برای فرار از یک رابطه ی جنسی بد با همسر خود تنها راه برون رفت از وضع موجود را تظاهر به لذت و ارگاسم و ارضای جنسی می دانند. اما این تظاهر به ارضای جنسی سبب می شود حس عاطفه و صداقت میان شما و همسرتان صدمه ببیند. از همه ی اینها مهمتر این است که این تظاهر به ارگاسم تبدیل به یک عادت شود و به طور معلول به یک شگرد برای فرار از یک رابطه ی جنسی بد تبدیل شود.

لازم است بدانید تظاهر به ارگاسم یک خیانت است بدون آنکه مدت زمان ازدواج شما ملاک باشد. باید بدانید هرچه بیشتر تظاهر به ارگاسم برای فرار از یک رابطه ی جنسی بد کنید سبب می شود کمتر و کمتر شانس ارگاسم واقعی را داشته باشید.

راه حل آن است که به همسرتان بگوید داستان از چه قرار است و با او در خصوص عملکرد وی صادق باشید و همسرتان را راهنمایی کنید که چه کاری انجام دهد. این کار باعث می شود صمیمیت در زندگی شما بیشتر شود.

فضای که در آن رابطه ی جنسی برقرار میکنید را تاریک نکنید

مردها انسان های هستن که حس بصری آن ها بسیار قوی است و دوست دارند معشوقه خود را در هنگام رابطه ی جنسی ببنید. امکان دارد که شما رابطه ی جنسی در روشنایی رو دوست نداشته باشید اما می توانید با نور بسیار کم و یا حتی روشن کردن چند شمع زیبا این فضا را برای همسر خود فراهم کنید.

بهتر است اصراری برای تاریک کردن مطلق اتاق در هنگام رابطه ی جنسی نداشته باشید زیرا باعث می شود به همسر خود حس بسیار بدی بدهید. باید بدانید تاریک کردن بیش از حد اتاق باعث می شود به مرد این حس دست بدهد که شما صرفا به خودتان اهمیت می دهید و حس او اصلا اهمیتی ندارد.

در رابطه ی جنسی بی حس و حال نباشید

در میان زوجین در طول رابطه ی جنسی همواره یکی غالبتر و دیگری مطلیع تر است. زنان فکر میکنند مردها باید غالب و مدیر یک رابطه ی جنسی باشند اما این نگاه کاملا اشتباه است و مردها دوست دارند زنان برای خودشان حس استقلال داشته باشند و آنها گاهی رابطه را مدیریت کنند. مردها دلشان می خواهند گاهی زنان اولین قدم های رابطه ی جنسی را بردارند و حتی تمام مسئولیت رابطه جنسی را بر عهده بگیرند.

سعی کنید در طول رابطه ی جنسی صادق باشید و بگوید دقیقا چه می خواهید و این حس راحتی و اطمینان شما در طول رابطه ی جنسی به مرد حس انگیزه و انرژي میدهد. عوض کردن نقش ها در طول رابطه ی جنسی بسیار مهم است و موجبات تجربه ی یک حس شگفت انگیر می شود.

هیچ گاه زمان مشخص برای رابطه ی جنسی تعیین نکنید

یکی از بزرگترین اشتباهات زنان دادن زمان از قبل تعیین شده برای رابطه ی حنسی با همسر است. این پیام ها می تواند باعث خوشحالی و ایجاد انگیزه برای همسر شود ولی قابل پیش بینی بودن زمان رابطه جنسی برای مرد چندان جالب نیست. شما می توانید به جای پیام های مثل بعد از کارت خونه منتظر هستم و یا بعد از کار مال تو خواهم بود از متن های جذاب تر با جزییات کمتر استفاده کنید. مثلا چطوره در هفته بعضی وقت ها بچه ها را به خانه مامانم اینا بفرستیم و یا دنبال فرصتی هستم تا باهم باشیم.

رعایت بهداشت فردی برای کشش حنسی

بهداشت فردی بسیار مهم است برای اینکه در یک رابطه ی جنسی نهایت لذت را ببرید. امکان دارد شما بوی عرق بدهید برای همین بهتر است قبل از رابطه ی جنسی با همسرتان حتما دوش بگیرید و اگر می خواهید هیجان کار را بالا ببرید با همسرتان مشترکا دوش بگیرید.

قطعا شما هم علاقه ندارید بدنی که بوی عرق می دهد را ببوسید و این امر برای شریک جنسیتان هم صدق می کند. بعضی از مردها از دیدن حمام رفتن همسرشان لذت میبرند. بعضی از مردها با دیدن این صحنه نمی توانند صبر کنند و رابطه ی جنسی را از زیر دوش شروع می کنند.

مردان عاشق لباس های خواب و زیر جذاب هستند که همراه با بوی عطر باشد باعث ایجاد هیجان و شیطنت در آنها می شود.

سعی کنید همواره چندین دست لباس زیر زیبا و هیجان انگیز داشته باشید و این امر باعث می شود که همیشه برای همسرتان تازه به بنظر برسید و بگذارید همسرتان لباستان را دربیاورد. این کار هیجان رابطه را دوچندان می کند.

همسر خود را با دیگران مقایسه نکنید

هیچ گاه همسر خود را با نامزد قبلی و یا همسر گذشته خود مقایسه نکنید. از این کار به شدت پرهیز کنید حتی اگر همسر فعلی شما به جذابیت جنسی همسر گذشته شما نیست.

مقایسه کردن یعنی شما همچنان به فکر نفر گذشته هستید بدان معناست که گذشته خود را فراموش نکرده اید. این عمل باعث می شود که همسرتان هرگز در رابطه ی جنسی و زندگی با شما احساس امنیت و اطمینان نداشته باشد و همواره سعی کند قدرت و جذابیت جنسی خود را به شما اثبات کند.

اگر همسرتان از رابطه های عاطفی گذشته شما سوال کرد مختار هستید که پاسخ بدهید و یا ندهید اما از دادن جزئیات پرهیز کنید.

همسر خود را راهنمای نکنید

درباره مسایل جنسی مستقیم صحبت کنید حتی اگر باعث خجالت شود. بهترین مرد ها هم دقیقا نمی دانند همسرشان از یک رابطه ی جنسی چه می خواهند. بدون اینکه میل جنسی همسرتان را از بین ببرید درباره هرآنچه می خواهید صحبت کنید.سعی کنید درباره مسایلی که دوست دارید صحبت کنید و اطمینان داشته باشید که همسرتان به شما گوش می دهد.


ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
کد تخفیف ۵%
پوچ
دفعه ديگه .
تقریبا!
کد تخفیف ۱۰%
آخ آخ آخ.
پوچ
امروز خوش شانس نبودی
تقریبا!
کد تخفیف ۲۰٪
پوچ
کد تخفیف ارسال رایگان
شما هم می توانید برنده شوید!

گردونه شانس مود ۶۹ رو بچرخون تا برنده بشی!

شرایط و قوانین:

  • هر ایمیل یکبار قابل استفاده است.
  • می توانید به دفعات نامحدود گردونه را بچرخانید.