رابطه جنسی و تاثیرش در بهبود رشد مو و بافت پوست

در 30 اردیبهشت 1399 ،

رابطه جنسی منظم و سالم

رابطه جنسی سه بار در طول هفته باعث شفافیت و جوانتر شدن پوست صورت می شود. رابطه جنسی سبب می شود تا احساس شما جوان بماند.

رابطه جنسی مثبت و روتین باعث می شود تا نگرش و روحیه شادابی هم زنان و هم مردان داشته باشند و این امر باعث زیبایی صورت در هر دو می شود.

در این نوشته قصد داریم اثرات رابطه جنسی بر روی پوست و مو را بررسی کنیم و با شما مخاطبان سایت خرید کاندوم مود ۶۹ به اشتراک بگذاریم.

 

بهبود روند گردش خون در بدن و شفاف شدن پوست صورت

ارتباط جنسی سالم و مثبت باعث بهبود روند گردش خون می شود. این امر سطح اکسیژن پوست و سایر اندام ها را زیاد کرده و این موضوع باعث روشن شدن و شفافیت پوست شما می شود.

 

شفاف شدن پوست صورت و بدن و  درخشش موی سر

زنان در طی رابطه جنسی منظم و مداوم و سالم اکثرا دارای پوست صورت شفاف و موهای شاداب و درخشان دارند. این کار باعث آزاد سازی هورمون استروژن به افزایش سلامت پوست و مو کمک فرآوانی می کند و هرچه رابطه جنسی بیشتر باشد این هورمون بیشتر ترشح می شود.

این هورمون باعث ایجاد آرامش زنان می شود و زندگی زناشویی را بهتر و سطح تعامل آن را در سطح خوبی قرار میدهد همچنین این هورمون متابولیز مورد نیاز تارهای موی سر که ماده غذایی آن می باشد را افزایش میدهد.

همچنین سطح کلاژن ایجاد شده در پوست صورت زنانی که رابطه ی جنسی سالم و منظمی دارند باعث می شود تا پوست آنها سریعتر ترمیم شده و استحکام بیشتری داشته باشد. برای همین رابطه ی جنسی منظم و سالم باعث بهبود رشد مو و شفافیت پوست می شود.

 

زیبایی و جوانی پوست صورت

ارتباط جنسی سالم و منظم باعث می شود فرد جوانتر بماند و کسانی که در هفته سه بار و یا بیشتر ارتباط جنسی دارند غالبا سالمتر از دیگران هستند.

 

اثر مثبت رابطه جنسی در بهبود رشد مو و بافت پوست

کاهش استرس و زیبایی پوست صورت

تنش های ناشی از زندگی باعث افزایش استرس می شود و این علت یکی از عوامل بسیار مهم خراب شدن پوست صورت است. فردی که دارای رابطه ی جنسی سالم و منظمی است فشارهای روحی کمتری دارد و این کاهش فشار روحی باعث جوانتر شدن و در نهایت زیبایی پوست می شود زیرا رابطه جنسی منظم ارتباط نزدیکی با اعصاب دارد و اعصاب سالم یعنی کاهش سطح تاثیر فشار های ناشی از عوامل بیرونی بر ذهن.

 

رها شدن اندورفین در بدن انسان

رابطه جنسی منظم باعث رها شدن اندورفین در بدن انسان می شود و این کار موجب رشد سلول های تازه پوستی و همچنین کلاژن می شود و چروک ها، چین ها و آکنه را در سطح پوست به حداقل می رساند.

همچنین سبب رها شدن یک پادتن به اسم – ایمونوگلوبین آ- در بدن می شود که پوست صورت را در مقابل جوش های سر سفید، اکزمای شدید، پسوریازیس و اکنه ایمن می کند.

در ضمن عرق کردن و سپس حمام رفتن یک روش عالی برای ازبین بردن باکتری هایی روی صورت بسیار خوب است.

سالم نگه داشتن پوست صورت یکی از اثرات رابطه ی جنسی سالم و مدام و منظم است.

رابطه جنسی بر پایه ی عشق و محبت دوطرفه باعث ترشح دو ماده بسیار مهم یکی اندروفین و سروتونین در بدن می شود که باعث زیبایی پوست است.


ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
کد تخفیف ۵%
پوچ
دفعه ديگه .
تقریبا!
کد تخفیف ۱۰%
آخ آخ آخ.
پوچ
امروز خوش شانس نبودی
تقریبا!
کد تخفیف ۲۰٪
پوچ
کد تخفیف ارسال رایگان
شما هم می توانید برنده شوید!

گردونه شانس مود ۶۹ رو بچرخون تا برنده بشی!

شرایط و قوانین:

  • هر ایمیل یکبار قابل استفاده است.
  • می توانید به دفعات نامحدود گردونه را بچرخانید.