خوردن سینه زنان و علاقه زیاد مردان

در 3 تیر 1399 ،

خوردن سینه یکی از نقاط حساس زنان غیر از واژن هست. مردان هم علاقه زیادی به خوردن سینه دارند. مغز مردان به گونه ای است که از طریق نگاه به برجستگی ها اندام خانم ها، به خصوص برجستگی سینه ها واکنش نشان می دهد. به همین خاطر می توان گفت مردان عاشق سینه خوردن هستند.

خوردن سینه زنان و علاقه زیاد مردان

نیپلگاسم یا ارگاسم از طریق خوردن سینه در زنان

خوردن نوک پستان زنان باعث تحریک جنسی بسیار زیادی در زنان می شود و حتی بعضی از خانم از طریق خوردن سینه به نیپلگاسم یا ارگاسم به کمک نوک پستان میرسند.

شاید بپرسید نیپلگاسم (Nipplegasm) چیست؟ به ارگاسم از تحریک نوک پستان نیپلگاسم می گویند. در اصل ترکیب دو کلمه نوک پستان که در انگلیسی Nipple می باشد با ارگاسم است.

یکی از دلایلی که می دانیم تحریک نوک پستان می تواند به ارگاسم منجر شود، تجربه ای شیردهی که در مواردی از خانمها وجود دارد و این یک رفلکس عصبی است که به نظر برخی خانمها مستعد آن هستند.

طبق مطالعه ای ، 29 درصد از زنان گزارش می دهند که حداقل یک بار در زندگی خود «ارگاسم پستان» را تجربه کرده اند. به جرات می توان گفت نوک پستان دومین شکل شایع ارگاسم در بین زنان است.

حدیث های زیادی داریم که قبل از رابطه جنسی با همسرتان معاشقه یا عشق بازی کنید. چون زنان باید برای یک رابطه جنسی خوب آماده کرد و لازمه آماده شدن عشق بازی می باشد.

پیامبر اکرم (ص): گاهی سر بر بالین همسرتان بگذارید ،با او گفت و گو کنید ،کلمات سوزان و عاشقانه رد و بدل کنید، یکدیگر را در آغوش بفشارید ،عشق بازی با همسر سرگرمی مومن است.

امام علی (ع): وقتی کسی خواست با همسرش همبستر شود با عجله رفتار نکند که زنها نیز حاجتی دارند. (مرد نباید فقط بفکر اطفاء شهوت خویش باشد بلکه باید زن و مرد همدیگر را اشباع کنند تا تفاهم کامل میان آنها برقرار باشد).

یکی از راههای معاشقه، بازی با سینه زنان هنگام رابطه جنسی می باشد. با توجه به اینکه یکی از جذابترین قسمت از اندام بدن زن که مرد علاقه زیادی به آن دارد سینه زن است. ماساژ، مالیدن و خوردن سینه زنان تاثیر زیادی در رسیدن به ارگاسم زنان دارد. همان طور که در بالا گفتیم خیلی از خانم ها فقط با خوردن و مالیده شدن سینه به اوج لذت جنسی میرسند. البته این نوع ارگاسم لذت متفاوتی برای دو طرف ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید: کاندوم فضایی چیست و انواع آن کدامند؟ + عکس

نقاط حساس بدن زنان

نقاط حساس بدن زن در مقایسه با مرد بیشتر هست. از جمله : لبها – گردن – سینه – رانها – سر – دستها – مچها – گوشها – شکم و ناف اشاره کرد که در این مطلب بیشتر به حساس بودن سینه زنان در تحریک آنها و رسیدن به اوج لذت جنسی می پردازیم.

خوردن سینه توسط شوهر

ارگاسم از طریق خوردن سینه کاملا به میزان حساس بودن نوک سینه بستگی دارد. زیرا میزان حساسیت و تحریک پذیری نقاط حساس بدن زنان متفاوت هست. در هنگام رابطه جنسی نوک پستان بسیار حساس و سفت می شود و اگر مرد بداند که چطور زن را به اوج لذت برساند از طریق بوسیدن و مک زدن نوک سینه، زن به ارگاسم میرسد.

مردان از بازی نوک سینه لذت می برند – لطفاً این را بدانید!

نیپلگاسم یا ارگاسم از طریق خوردن سینه در زنان

چگونه به او ارگاسم نوک پستان بدهید

روش ارگاسم پستان بدین صورت است ابتدا این کار از تحریک دستی در محافل نرم اطراف و دور سینه شروع کنید. با پستانها و نوک آنها مداوم بازی کنید و آنها را ماساژ و بمالید. اصلا عجله نکنید هر چقدر تمرکز بیشتر بزارید خانم ها زودتر تحریک می شود. بعد از آن تحریک دهانی هست که حتی بهتر است. کم کم به سمت نوک سینه بروید و آنها را مک بزنید.از مکش یا مکش ثابت بهمراهی نوک انگشتان ، لیسیدن و زبان زدن استفاده کنید و همزمان از دست و دهان برای تحریک سینه استفاده کنید. اگر مطمئن نیستید که او چه چیزی را دوست دارد ، از او بخواهید که زبان یا لب های شما (یا روی سینه های شما) بخورد و به شما نشان دهد که چگونه دوست دارد سینه او را بخورید.

علاقه مردان به پستان شاید بخاطر یادآوری دوران عشق اولیه به پستان مادر است که احساس زندگی و ادامه حیات ما را با خاطره شیرین و سیرکننده شیر مادر ربط می دهد.

مانند یک بچه که می خواهد شیر بخورد نوک پستان را مک بزنید و با پستان ها بازی کنید. هر دو سینه را با دست گرفته و مانند خمیربازی آن را نوازش و بمالید. نوک سینه ها بخورید و ببوسید. از فضای بین دو سینه غافل نشوید آن هم جای خودش را دارد.

سینه های زنان مانند کلیتوریس حساس می باشد. وقتی لمس و تحریک صحیح سینه ها یا پستان انجام شود در افزایش لذت رابطه جنسی کمک کرده و زنان راحت تر به ارگاسم میرسند.

بارها و بارها شنیده ایم ، این ارگاسم برای دستیابی به زمان نیاز دارد.

 

یک نکته برتر برای رسیدن به نیپلگاسم : یخ را امتحان کنید!

خوردن یک مکعب یخی روی نوک سینه ها و اطراف آن سرگرم کننده است. آن را نگه دارید تا نوک پستان بی حس شود و سپس نوک پستان را با دهان گرم بپوشانید – تقریباً می توانم لذت خوشی را حس کنم!


ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
کد تخفیف ۵%
پوچ
دفعه ديگه .
تقریبا!
کد تخفیف ۱۰%
آخ آخ آخ.
پوچ
امروز خوش شانس نبودی
تقریبا!
کد تخفیف ۲۰٪
پوچ
کد تخفیف ارسال رایگان
شما هم می توانید برنده شوید!

گردونه شانس مود ۶۹ رو بچرخون تا برنده بشی!

شرایط و قوانین:

  • هر ایمیل یکبار قابل استفاده است.
  • می توانید به دفعات نامحدود گردونه را بچرخانید.