قیمت کاندوم زنانه چقدر است؟

در 28 خرداد 1399 ،

کاندوم زنانه در فروشگاه‌ها، اینترنت و برخی مراکز بهداشتی در دسترس است. قیمت کاندوم زنانه در خارج معمولا حدود ۲ یا ۳ دلار هزینه دارند، اما بعضی اوقات می توانید آنها را به صورت رایگان دریافت کنید. 

قیمت کاندوم زنانه

از کجا می‌توانم کاندوم زنانه بخرم؟

استفاده از کاندوم زنانه (کاندوم داخلی) می‌تواند کمی سخت‌تر از کاندوم سنتی باشد. تنها مارک کاندوم زنانه که FDA در ایالات متحده تأیید و در دسترس است ، کاندوم زنانه FC2 است. این سایت در وب سایت FC2 Condom Female  ، در بسیاری از مراکز بهداشتی برنامه ریزی شده والدین ، ​​برنامه ریزی خانواده (تنظیم خانواده) و کلینیک های بهداشتی و با تجویز داروخانه ها در دسترس است. کاندوم زنانه یا Female condom از برند fc2 وسیله ای که خانوم ها در واژن خود قرار می دهند تا در برابر بیماری های مقاربتی و بارداری محافظت شوند.

کاندوم زنانه بزرگتر و بلندتر از کاندوم عادی یا همان کاندوم مردانه بوده و دارا دو حلقه می‌باشد. کارایی کاندوم‌های زنانه ۷۵ درصد است و برای زنانی مناسب است که نمی‌توانند شریک جنسی خود را متقاعد به پوشیدن کاندوم مردانه بکنند.

عکس کاندوم زنانه

قیمت کاندوم زنانه چقدر است؟

در خارج از ایران به این صورت هست اگر بیمه شما هزینه شما را پوشش ندهد ، قیمت کاندوم زنانه 2 – 3 دلار هزینه دارد.اغلب هزینه کمی دارند. آن‌ها اغلب در بسته‌های ۱۲ به فروش می‌رسند.

قیمت کاندوم زنانه در ایران حدود 25 هزار تومان می باشد.

برخی از کلینیک های تنظیم خانواده و مراکز درمانی محلی ممکن است کاندوم داخلی را به صورت رایگان ارائه دهند. برای کمک با مرکز بهداشت محلی برنامه ریزی شده والدین خود تماس بگیرید.

مهم نیست که چقدر کاندوم زنانه هزینه دارد ، حاملگی و محافظت از بیماری های عفونی که از آنها جلوگیری می کنید ، کاملا ارزش آن را دارند. سلامتی شما ارزش زیادی دارد.


ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
کد تخفیف ۵%
پوچ
دفعه ديگه .
تقریبا!
کد تخفیف ۱۰%
آخ آخ آخ.
پوچ
امروز خوش شانس نبودی
تقریبا!
کد تخفیف ۲۰٪
پوچ
کد تخفیف ارسال رایگان
شما هم می توانید برنده شوید!

گردونه شانس مود ۶۹ رو بچرخون تا برنده بشی!

شرایط و قوانین:

  • هر ایمیل یکبار قابل استفاده است.
  • می توانید به دفعات نامحدود گردونه را بچرخانید.