طرز استفاده از کاندوم زنانه

در 9 خرداد 1399 ،

طرز استفاده از کاندوم زنانهطرز استفاده از کاندوم زنانه (که کاندوم های داخلی نیز نامیده می شوند) با کمی تمرین قابل استفاده هستند. در اینجا اصول اولیه چگونگی قرار دادن ، استفاده و برداشتن کاندوم زنانه وجود دارد.

چگونه می توانم از کاندوم زنانه استفاده کنم؟

کاندوم زنانه بزرگتر از کاندوم معمولی است ، اما نگران نباشید: وقتی صحیح آن را وارد کنید ، ناراحت کننده نیست. در ادامه طرز استفاده از کاندوم زنانه را مرحله به مرحله شرح میدهیم.

نحوه قرار دادن کاندوم زنانه :

1. تاریخ انقضای بسته را بررسی کنید و سپس آن را با دقت باز کنید.

۲. کاندوم زنانه در حال حاضر روغن‌ کاری شده‌ است، اما اگر بخواهید می‌توانید روغن بیشتری به آن اضافه کنید.

۳. اگر کاندوم را در ناحیه مقعد قرار می‌دهید، حلقه داخلی را بردارید. اگر کاندوم را در واژن (مهبل) خود قرار می دهید، حلقه را در آن بگذارید.

۴. آرامش داشته و در موقعیت راحتی قرار بگیرید. ایستادن با یک پا بر روی یک صندلی، دراز کشیدن، یا چمباتمه زدن، رایج است.

۵. اگر در واژن شما قرار دارد، طرف حلقه داخلی را در انتهای بسته کاندوم فشار دهید و مانند تامپون آن را بکشید. تا جایی که ممکن است حلقه داخلی را فشار دهید تا به دهانه رحم خود برود.

۶. اگر در مقعد شما قرار دارد ، فقط با انگشت خود کاندوم را وارد کنید.

۷. اطمینان حاصل کنید که کاندوم پیچ خورده نیست. انگشت خود را بیرون بکشید و بگذارید حلقه بیرونی در حدود یک اینچ در خارج از مهبل یا مقعد آویزان شود.

۸. کاندوم را باز نگه دارید زیرا آلت تناسلی یا اسباب بازی جنسی در حال ورود به کاندوم است تا مطمئن شوید که به طرف بین کاندوم و واژن یا مقعد شما نمی خورد.

نحوه برداشتن کاندوم زنانه:

 ۱. اگر مایع منی (cum) در کاندوم وجود دارد ، حلقه بیرونی (بخشی را که حلق آویز است) پیچ کنید تا مایع منی درون کیسه نگه داشته شود.نحوه برداشتن کاندوم زنانه 

۲. به آرامی آن را از مهبل یا مقعد خود بیرون آورده و مراقب باشید در صورت وجود مایع منی ریخته نشود.

۳. آن را در سطل زباله‌ بیندازید. (هرگز کاندوم را در توالت نیندازید، زیرا می تواند توالت شما را مسدود کند).

۴. کاندوم زنانه قابل ‌استفاده مجدد نیست – هر بار که رابطه جنسی دارید از یک مورد جدید استفاده کنید.

نحوه برداشتن کاندوم زنانهاین کاملا طبیعی است که کاندوم داخلی کمی در طول رابطه جنسی حرکت کند، اما آلت جنسی باید کاملا توسط کاندوم در تمام زمان‌ها احاطه شود. اگر اسباب‌بازی جنسی آلت جنسی از کاندوم در مهبل یا مقعد تان خارج شود، یا اگر حلقه خارجی به مهبل یا مقعد خود فشار وارد می‌کند. اگر هیچ گونه منی (cum) وجود نداشته باشد، می‌توانید به آرامی کاندوم را بردارید و آن را در مکانی دیگر قرار دهید.

اگر با خارج شدن از کاندوم زنانه در نزدیکی مهبل یا مقعد تان خارج شود، ممکن است بخواهید درباره امتحان کردن برای STDs فکر کنید.

اگر به منی نزدیک شود و یا به مهبل شما نزدیک شود – و شما نگران بارداری هستید – شما هنوز هم می‌توانید از بارداری و جلوگیری از بارداری اورژانسی جلوگیری کنید (قرص صبح-بعد). پیش‌گیری از بارداری اورژانسی می‌تواند از بارداری تا ۵ روز پس از رابطه بدون محافظت جلوگیری کند.

یکی از جالب‌ترین چیزهایی که در مورد استفاده از کاندوم زنانه وجود دارد این است که قبل از بازی های مقدماتی و رابطه جنسی، آن را پیش از موعد قرار دهید، بنابراین مجبور نیستید زمان کار را قطع کنید. شریک زندگی شما حتی می‌تواند از سرگرمی لذت ببرد و کاندوم را برای شما درج کند.

بیشتر بخوانید: کاندوم زنانه چقدر موثر است؟


ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
کد تخفیف ۵%
پوچ
دفعه ديگه .
تقریبا!
کد تخفیف ۱۰%
آخ آخ آخ.
پوچ
امروز خوش شانس نبودی
تقریبا!
کد تخفیف ۲۰٪
پوچ
کد تخفیف ارسال رایگان
شما هم می توانید برنده شوید!

گردونه شانس مود ۶۹ رو بچرخون تا برنده بشی!

شرایط و قوانین:

  • هر ایمیل یکبار قابل استفاده است.
  • می توانید به دفعات نامحدود گردونه را بچرخانید.