کاندوم چقدر موثر است؟

در 6 اردیبهشت 1399 ،

کاندوم در پیش‌گیری از بارداری بسیار موثر و مفید است. اگر دستورالعمل‌ها را به درستی اجرا و رعایت کنید و هر بار که از رابطه جنسی واژینال ، مقعد و یا دهان استفاده می کنید ، از آنها استفاده کنید، احتمال بارداری بسیار کم است.

چگونه کاندوم بخریم؟

کاندوم در رابطه با بارداری چقدر موثر است؟

هر بار که رابطه جنسی دارید، اگر از کاندوم استفاده کنید، در جلوگیری از بارداری ۹۸ درصد موثر هستند،در حالت واقعی کاندوم حدود ۸۵ درصد موثر است . این یعنی حدود ۱۵ نفر از ۱۰۰ نفری که از کاندوم استفاده می‌کنند امکان دارد کاندوم به عنوان تنها روش کنترل تولد در پیشگیری بطور کامل عمل نکند.
هر وقت که رابطه دارید، بهتر است از کاندوم استفاده کنید، بهتر است که اینکار رو انجام دهید. اما این احتمال کمی وجود دارد که باردار شوید حتی اگر همیشه از آنها به روش صحیح استفاده کنید.

 

چگونه می‌توانم کاندوم را موثرتر کنم؟

بهترین راه برای استفاده از کاندوم ، استفاده صحیح از آن‌ها در هر زمانی است که رابطه جنسی واژن ، دهان و مقعد دارید.این بدان معنی است که تمام مدت رابطه آن را بپوشید ، از ابتدا تا انتها. قبل از هرگونه تماس دستگاه تناسلی پوستی به پوست ، مطمئن شوید که کاندوم روی آلت تناسلی شما به روشی صحیح چرخانده شده است. در باره نحوه استفاده صحیح از کاندوم بیشتر بخوانید.

استفاده از کاندوم + شکل دیگری از کنترل تولد (مانند قرص ، IUD ، یا ترزیق) یک راه عالی برای پیشگیری از بارداری اضافی و محافظت در برابر بیماریهای مزمن است. استفاده از یک کاندوم نیز می‌تواند به دور نگه داشتن اسپرم و خارج کردن اسپرم از مهبل (واژن) کمک کند و خطر بارداری را کاهش دهد .

شما نباید از یک کاندوم استفاده شده دوباره استفاده کنید. کاندوم ها طوری طراحی شده‌اند که فقط یکبار مورد استفاده قرار گیرند.

شما نباید از کاندوم پوشیده شده بر روی آلت به همراه کاندوم داخلی استفاده کنید. کاندوم ها به گونه ای طراحی شده اند که به تنهایی مورد استفاده قرار گیرند ، و دو برابر کردن آن لزوماً از شما محافظت بیشتری نمی کند.

استفاده صحیح از یک کاندوم ، تمام محافظتی است که شما نیاز دارید را انجام میدهد.

برای خرید فوری کاندوم با تحویل فوری همین الان محصولات متنوع سایت مود 69 را مشاهده نمائید.

 


ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
کد تخفیف ۵%
پوچ
دفعه ديگه .
تقریبا!
کد تخفیف ۱۰%
آخ آخ آخ.
پوچ
امروز خوش شانس نبودی
تقریبا!
کد تخفیف ۲۰٪
پوچ
کد تخفیف ارسال رایگان
شما هم می توانید برنده شوید!

گردونه شانس مود ۶۹ رو بچرخون تا برنده بشی!

شرایط و قوانین:

  • هر ایمیل یکبار قابل استفاده است.
  • می توانید به دفعات نامحدود گردونه را بچرخانید.