کاندوم فضایی چیست و انواع آن کدامند؟ + عکس

در 13 خرداد 1399 ،

کاندوم فضایی

کاندوم فضایی به منظور افزایش لذت جنسی بانوان براي آلت مردانه ساخته و روانه بازار شده است. کاندوم فضایی باعث افزایش لذت جنسی موقع برقراری روابط جنسی می شود. افرادی که تجربه استفاده از کاندوم فضایی را دارند لذت ایجاد شده از این کاندوم ها را بیشتر از شیوه های رابطه ی جنسی بدون کاندوم میدانند.

به منظور تجربه یک رابطه ی جنسی خوب و رضایت بخش در زمان خرید کاندوم فضایی باید به تائیدیه FDA موجود روی بسته کاندوم توجه کنید و از خرید بسته هایی که تاریخ انقضای آنها گذشته است جدا خودداری کنید.

همچنین توصیه ميشود قبل از اقدام به خرید کاندوم فضایی در ارتباط با نوع و طرح آن با شریک جنسی خود مشورت کنید. زیرا کاندوم های فضایی دارای اشکال متنوعی بوده و شما با جستجو و مطالعه در ارتباط با این مسئله میتوانید به خوبی رضایت خود و شریک جنسی تان را فراهم کنید.

انواع کاندوم فضایی

 

– مدل چرخشی کاندوم فضایی

 

مدل چرخشی کاندوم فضایی

سراسر این کاندوم براي تحریک بیش تر نقاط حساس واژن ایجاد شده و خارهای آن در اطرافش بصورت حلقه ای و مارپیچ ایجاد شده است که موجب نهایت لذت بانوان مي شود، همچنين میتوان خاطرنشان کرد کاندومی که هر زن و شوهری باید لااقل یکبار آن را امتحان کنند.

 

– کاندوم فضایی دکمه دار

 

کاندوم فضایی دکمه دار

کاندوم های فضایی دکمه دار دارای نقاط برجسته فراوانی در سراسر کاندوم است، اما این مدل از کاندوم را نباید با کاندوم خاردار اشتباه گرفت. کاندوم های دکمه ای دارای نقاط بسیار برجسته ای هستند که به راحتی می توانند نقطه ی جی بانوان را تحریک کنند و باعث افزایش رضایت جنسی درهنگام برقراری رابطه جنسی شوند.

 

– کاندوم فضایی طوقی

 

کاندوم فضایی طوقی

کاندوم های فضایی طوقی روی بدنه آنها تعداد خيلي زيادي خار درشت وجود دارد . همچنين بر روی نوک ذخیره اش هم دو شاخک طراحی شده است.

 

– کاندوم فضایی اره ماهی

 

کاندوم فضایی اره ماهی

کاندوم فضای اره ماهی با دندانه های بسیار بزرگ و نقطه های برجسته در کنار دندانه ها، باعث ایجاد اوج لذت جنسی را به شما و همسرتان هدیه ميدهد .

 

– کاندوم فضایی شمشیری

 

کاندوم فضایی شمشیری

کاندوم های فضایی شمشیری، زائده های بلندي از جنس لاتکس در رأس کاندوم دارند. این مدل کاندوم به باعث می شود ناحیه ی کلیتوریس را تحریک کرده و تعداد دفعات ارگاسم را در بانوان افزایش دهد.

 

مقایسه کاندوم فضایی با سایر کاندوم

 

درصورتی که بخواهیم این مدل کاندوم ها را از حیث ظاهر با ديگر کاندوم ها مقایسه کنیم خواهیم فهمید که اختلاف بسياري در شکل و ظاهر نسبت به کاندوم های ديگر را دارد. همچنین بابت اشکال این مدل کاندوم ای فضایی با خار های ۲ سانتی سر کاندوم گرفته تا دکمه ها برجسته و تحریک کننده جذابیت آن را دو چندان کرده همچنين بخاطر وجود برجستگي های فوق العاده بزرگ بر روی بدنه ی کاندوم، نقطه ی جی و کلیتوروس( نقاط حساس دستگاه تناسلی بانوان) به شدت تحریک ميشود .

شما می توانید برای خرید کاندوم فضایی از سایت مود ۶۹ به دسته کاندوم فضایی مراجعه میکنید.


ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
کد تخفیف ۵%
پوچ
دفعه ديگه .
تقریبا!
کد تخفیف ۱۰%
آخ آخ آخ.
پوچ
امروز خوش شانس نبودی
تقریبا!
کد تخفیف ۲۰٪
پوچ
کد تخفیف ارسال رایگان
شما هم می توانید برنده شوید!

گردونه شانس مود ۶۹ رو بچرخون تا برنده بشی!

شرایط و قوانین:

  • هر ایمیل یکبار قابل استفاده است.
  • می توانید به دفعات نامحدود گردونه را بچرخانید.