روش استفاده از کاندوم

در 7 اردیبهشت 1399 ،

اگر می‌خواهید روش استفاده از کاندوم را به درستی یاد بگیرید. خوشبختانه، این خیلی ساده است. این چیزیه که باید بدونی.

چگونه باید از کاندوم استفاده کنم؟

استفاده از کاندوم در زمانی که آلت شما صاف است (سخت) باید استفاده شود، قبل از اینکه دهان شریک یا ناحیه تناسلی تان را لمس کند و کل زمانی که رابطه دارید آن را بپوشید. این کار به حفاظت از شما کمک می‌کند.

۱. مدتی برای استفاده صبر کنید، همیشه باید تاریخ انقضاء بر روی جعبه بررسی کنید. جعبه کاندوم را به دقت باز کنید تا به آن‌ها آسیب نرسانید . از دندان یا قیچی خود استفاده نکنید.

۲. دقت کنید که استفاده از کاندوم در مسیر درست باشد: لبه باید بیرون باشد، شبیه به یک کلاه کوچک به نظر می‌رسد، و به راحتی باز می‌شود. قبل از قرار دادن آن می‌توانید کمی آن را امتحان کنید تا مطمئن شوید که طرف درست است. اگر شما به طور تصادفی جهت اشتباه را گذاشته اید آن را کنار بگذارید و از کاندوم جدید استفاده کنید.

روش استفاده از کاندوم

چند نکته برای استفاده از کاندوم چیست؟

مراقبت خوب از کاندوم و استفاده درست از آن‌ها هر بار که رابطه دارید، کلید اصلی است.

کاندوم را در یک مکان خشک و به دور از هر شی تیز و نور مستقیم خورشید نگهداری کنید. آن‌ها را در جیب، اتومبیل و یا حمام برای مدت‌زمان طولانی (بیش از یک ماه)نگه ندارید، چون گرما و رطوبت بیش از حد می‌تواند در طول زمان به کاندوم آسیب برساند.

همیشه تاریخ انقضای منقضی را بررسی کنید و مطمئن شوید که قبل از باز کردن کاندوم، سوراخ‌هایی در بسته‌بندی وجود ندارد – شما باید وقتی پوشش را فشار می‌دهید، یک حباب هوا را احساس کنید. اگر کاندوم پاره، یا چسبناک است، آن را دور بیندازید.

از آنجایی که شما مجبور هستید از کاندوم جدید استفاده کنید هر بار که رابطه دارید خوب است که یک منبع کاندوم مثل سایت مود 69 رو به جهت خرید و تحویل فوری کاندوم در نظر داشته باشید.

تمرین عالی است، پس ایده خوبی است که قبل از اینکه واقعا با کسی رابطه داشته باشید، از کاندوم استفاده کنید.

شما می‌توانید استفاده از کاندوم در آلت خود، یا یک موز، خیار و یا یک بطری کوچک را تمرین کنید – هر چیزی شبیه آلت تناسلی است! استفاده از کاندوم قبل از اینکه رابطه جنسی داشته باشید باعث می‌شود که استفاده از آن‌ها به درستی زمانی که واقعا مهم است استفاده کنید.

در نهایت این ایده خوبی است که از شکل دیگری از کنترل تولد مثل قرص، حلقه، تیر، ایمپلنت، یا آی یو دی استفاده کنید. این می‌تواند به جلوگیری از حاملگی کمک کند، در صورتی که دچار اشتباه شوید، به شما حفاظت بیشتری می‌دهد.


ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
کد تخفیف ۵%
پوچ
دفعه ديگه .
تقریبا!
کد تخفیف ۱۰%
آخ آخ آخ.
پوچ
امروز خوش شانس نبودی
تقریبا!
کد تخفیف ۲۰٪
پوچ
کد تخفیف ارسال رایگان
شما هم می توانید برنده شوید!

گردونه شانس مود ۶۹ رو بچرخون تا برنده بشی!

شرایط و قوانین:

  • هر ایمیل یکبار قابل استفاده است.
  • می توانید به دفعات نامحدود گردونه را بچرخانید.